Skip Navigation Links

Vítejte ve Wellness hotelu Lihovar

 

Jako moderní wellness hotel nabízíme ve stylovém prostředí historické budovy bývalého družstevního lihovaru širokou škálu služeb. Uprostřed Železných hor tu u nás pod jednou střechou naleznete restauraci s českou a mezinárodní kuchyní včetně pizz, hotel s jednolůžkovými, dvoulůžkovými a rodinnými pokoji, konferenční prostory, wellness včetně bazénu, vířivky, infrasauny, hydromasážní vany, posilovny, tělocvičny, bowlingu a solné jeskyně. Jsme vhodné místo pro jakoukoliv dovolenou, víkendové pobyty, team buildingy, firemní večírky a rodinná setkání. Klademe důraz na rodinný přístup, individuální péči a maximální soukromí.

Jako moderní firma se snažíme myslet i na životní prostředí a další úspory, proto jsme v objektu našeho hotelu nechali nainstalovat za přispění Ministerstva obchodu a průmyslu čistý zdroj energie FVE s výkonem 20 kW.

Pokoje

RESTAURACE

Restaurace Lihovar kombinuje českou, italskou a mezinárodní kuchyni. K dispozici je také dětský koutek, zahrádka a venkovní dětské hřiště. Svým stylovým prostředím vytváří vhodné místo pro nejrůznější posezení, rodinné oslavy, svatby nebo firemní večírky.

 
VÍCE

WELLNESS

Abyste si pobyt u nás maximálně užili, zveme Vás do našeho wellness. Nabízíme bazén, vířivku a infrasaunu s odpočinkovou zónou, solnou jeskyní a relaxační masáže a masáže v hydrovaně včetně zábalů.

 
VÍCE

SOLNÁ JESKYNĚ

Solná jeskyně vytváří mikroklima, které je bohaté na prvky pozitivně ovlivňující zdraví člověka. Jelikož je vyrobena hned z několika druhů soli pocházejících z různých koutů světa, umí účinně napodobit přímořské klima. To potom působí příznivě především na problémy s dýchacími cestami, eliminuje nejrůznější alergie a zahání i únavu a stres.

 
VÍCE

BOWLING

Nabízíme 2 bowlingové dráhy švýcarské technologie Schmid. Najednou si můžete zahrát až v 16 lidech a užít si zábavu v klimatizovaných prostorech s audio technikou a obsluhou.

 
VÍCE

KONFERENCE

Konferenční sál je možné využívat nejenom k přednáškám, team-buildingům a nejrůznějším akcím, ale i jako prostor pro uzavřenou společnost s celkovou kapacitou 40 míst. Prostory jsou jsou vybaveny audio-vizuální technikou a odděleným barem.

 
VÍCE

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Wellness hotel Lihovar nabízí také široké zázemí pro sportovní aktivity a organizuje pravidelná skupinová cvičení. Cvičební prostory (tělocvičnu, posilovnu a bazén) taktéž pronajímáme.

 
VÍCE

 
Speciální nabídky & Dárkové poukazy

Poukazy na bowling

Potěšte vděčným dárkem rodinu, kamarády, ale i kohokoliv jiného! Vyhrát bude chtít nakonec každý. Poukazy na bowling.

Více informací a prodej...

Poukazy na pobyty

Ve dvou, v partě nebo dámská jízda? U nás jste na správné adrese všichni!

Přijeďte k nám na víkend anebo na prázdniny.

Více informací a prodej...

Poukazy na letní dovolenou

Nevíte, kam na dovolenou a chcete všechno v jednom? Náš hotel v Železných horách - to je pohodlí, soukromí a spousta turistických tras a cyklistických stezek bez davů turistů.

Více informací a prodej...

Poukazy do restaurace

Darujte poukaz v libovolné hodnotě do naší restaurace.

Více informací a prodej...

Poukazy do wellness

Chtěli byste vířivku a infrasaunu jenom pro sebe? Není problém. Prodáváme poukazy i na masáže, do bazénu a do solné jeskyně.

Další informace a prodej...

Poukazy na cvičební kurzy

Cvičení nemusí být mučení. Užijte si s námi spoustu hudby a zábavy na našich pravidelných cvičebních lekcích a kupte si permanentku na power jógu, Pilates, bosu, indoorovou cyklistiku nebo osobní trénink.

Více informací a prodej...

SPORT A TURISTIKA

Železné hory jsou ideální místo na výlety a dovolenou. Vyznačují se rozmanitou krajinou s původními bukovými lesy, hlubokými údolími a loukami. Pokud rádi objevujete nová, neznámá a turisty nepřeplněná místa s dalekými výhledy, přijeďte k nám.

 
VÍCE